KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14855302
nr 1485 5302
Akvareller
Ett par, Oidentifierad konstnär. Signerade Söderberg. Akvarell, bildmått: 10x12 cm, yttermått inklusive ram: 26x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:47:18
29/8 19:27:22